Dom ProduktyCzęści podajnika SMT

Metal SM8mm WIESZAK J90651426A Części podajnika SMT do Samsung Reel Assy

Metal SM8mm WIESZAK J90651426A Części podajnika SMT do Samsung Reel Assy

    • Metal SM8mm HANGER J90651426A SMT Feeder Parts For Samsung Reel Assy
    • Metal SM8mm HANGER J90651426A SMT Feeder Parts For Samsung Reel Assy
  • Metal SM8mm HANGER J90651426A SMT Feeder Parts For Samsung Reel Assy

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: Samsung
    Numer modelu: J90651426A

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Czas dostawy: w ciągu 3 dni
    Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 10000PCS
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    marki: Samsung Nazwa części: Feeder Reel Assy
    Numer części: J90651426A Modelu: SM8mm
    materiał: Metalu Pochodzenie: CHINY
    High Light:

    smt machine parts

    ,

    surface mount parts

    SM8mm WIESZAK J90651426A Części podajnika SMT do Samsung Feeder REEL ASSY

    Szczegółowe informacje:

    1, Nazwa części: Reel Assy

    2, numer części: J90651426A

    3, marka: Samsung

    4, Model: SM8mm

    J70650948B LOCATION-FLANGE

    J7065952A Y-ECCENTRIC- PI N

    J7065953A STOP- PA WL

    J72650152B DRAIN-GEAR

    J70650954C DRAIN SHAFT-1

    J70652570A DRAIN SHAFT-2

    J7065959A LIMIT-SHAFT

    J70650967C LOCKING-LIMIT

    J70650969B SWING-link-SHAFT

    J7065972A SPROCKET-SHAFT

    J72650154B WINYL-ROLLER

    J70650976B WINYL-ROLLER-SHAFT

    J7065977A TAPE GUIDE SHAFT1

    J70661022A T-GUIDE SHAFT1 0402

    J70650978C INSTALL-GUIDE1

    J7065980A PRZEWODNIK WISZĄCO-WAŁU

    J7065981A POKRYCIE PROBLEMU

    J7065982A CAB LE-COVER1

    J70650988B link-SHAFT-COVER

    J7065989A KABEL-POKRYWA 2

    J70650990B CYL-BKT-SHAFT

    J72650169D PC B-COVER

    J7065992B BOTTOM-LOC-PIN

    J70650993B DRAIN-BKT-SHAFT

    J70650994B TOGGLE STO PPE R

    J70650995B TOGGLE SPG PIN

    J70660001C T-link4-SHAFT1

    J70660008C T-link1-SHAFT1

    J7066014A LOCKER-HINGE

    J70660022B T-link5-SHAFT1

    J7066024B COUPLER BKT1

    J7066026A T-COVER

    J7265159A SP-W AS HER

    J7066047A GŁOWICA-ZACZEP-WKRĘT-H4 4

    J71651332A MAIN frame

    J71651410 MAIN frame 0402

    J70652410A POKRYWA DUMP BOX

    J72651139A CLEAR COVER

    J70652174A X ECCENTRIC PIN

    J70652409A POKRYWA KABLOWA-3

    J70652415A POKRYWA REEL

    J6601132A ONEWAY-BEARING-8

    J6711249A WTYCZKA WTYCZKI

    J1301161 ŚRUBA GWINTOWANA NA GŁOWICĘ

    J6004300350 BUTTON-HEAD-CAP-SCREW-M3X3

    J6004300850 BUTTON-HEAD-CAP-SCREW-M3X8

    J1301023 E RING3

    J1301149 E RING4

    J1301448 ŚRUBA GWINTOWANA

    J6006300850 FLAT-HEAD-CAP-SCREW-M3X8

    J6012300650 TRUSS SCREW

    J6007301238 GŁOWICA-ZACZEPY GŁOWICY M3X12

    J1301304 M4-NUT-3

    J6044400050 M4-ZĘBATKA

    J6010300438 SOCKET-SET-SCREW-M3X4

    J6004300650 ŚRUBA Z PRZYCINNIKIEM NA GŁOWICĘ

    J6001401538 ŚRUBY ZAGŁÓWEK GŁOWICY

    J7066033B LOCKER SPG PIN2

    J7066040A SPRĘŻYNA PRZEŁĄCZAJĄCA

    J7066036A P-LEVER SPRING 2P

    J7066349A P-LEVER SPG 0402

    J70652182A SPRĘŻYNA S-PAWL

    J7066350A S-PAWL SPG 0402

    J7066043A LOCKER SPRING

    J70661016A LOCKER SPRING 0402

    J7066046A LOCKER LIMIT SPRING

    J70652553A PRZEWODNIK TAŚMI SPRĘŻYNY

    J7066351A TAPE GUIDE SPG 0402

    J7066039A SPRĘŻYNA DŹWIĘKOWA

    J7066042A D-BKT SPRING

    J7066041A LEVER2 SPRING

    J7066025A COUPLER BKT2

    J7066371A LOCKER PIN

    J70652551A STOP DŹWIGNIA DŹWIGNI

    J71651333A KOŁNIERZ PRZESUWNY DRAIN

    J70652554A PU SH BUTTON SPRING

    J7065744A TAŚMA SU PPO RT

    J90650156B KABEL PROBE TESTOWY 8MM IT

    J90650279B KABEL PROBE ASSY 8MM UNIT

    J90651417A SPROCKET 2P ASSY

    J90651418A SPROCKET 4P ASSY

    J9065332A SPROCKET 0402 ASSY

    J90651419A CYLINDER 2P ASSY

    J90650160C CYLINDER 4P ASSY

    J9065335A CYLINDER 0402 ASSY

    J70650988B link SHAFT COVER

    J7066047A ŚRUBA KOŁNIERZOWA H4.4

    J90651421A PUSHER-LEVER-ASSY

    J90651422A PUSHER link 2P ASSY

    J70650988B link SHAFT COVER

    J7066047A ŚRUBA KOŁNIERZOWA H4.4

    J90651421A PUSHER-LEVER-ASSY

    J90651423A PUSHER link 4P ASSY

    J9065336A PUSHER 0402 ASSY

    J70650988B link SHAFT COVER

    J7066047A ŚRUBA KOŁNIERZOWA H4.4

    J9065163A PUSHER-LEVER-ASSY

    J9065333A PUSHER link 0402 ASSY

    J7066345A DECEL-link 0402

    J7066354A DECEL-T SPG

    J6071200050 E-RING

    J90650169B DRAIN ASSY

    Łącze CYL J70650962B

    Łączenie DRAIN J70650964B

    J70650988B link SHAFT COVER

    J7066047A ŚRUBA KOŁNIERZOWA H4.4

    J70650956C link SHAFT COVER2

    J90650170B SWING link ASSY

    J90650165B DŹWIGNIA DŹWIGNI DŹWIGU

    J90650180B TOGGLE ASSY

    J70650999B T link4

    J70650998B T link3

    J70650996B T link1

    J70660002C T link2 SHAFT2

    J70660029B T link3 SHAFT1

    J70660007C T link1 SHAFT2

    J1301023 E RING3

    J1301149 E RING4

    J90650181B T link2 ASSY

    J90650182B T link5 ASSY

    J90651424A PRZEWODNIK TAŚMOWY 2P ASSY

    J90650178C PRZEWODNIK TAŚMOWY 4P ASSY

    J9065334A TAPE GUIDE 0402 ASSY

    J90651425A PUSH BUTTON ASSY

    J90650179C LOCKER ASSY

    J90651426A REEL ASSY

    J6004300450 ŚRUBA Z PRZYCINNIKIEM GŁOWICY

    J6025200050 HEX NUT

    J9065186A KABEL PRZEKAŹNIKA ZACISKOWEGO

    Szczegóły kontaktu
    Dongguan Kingfei Technology Co.,Limited

    Osoba kontaktowa: Sandy

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
    Najlepsze produkty
    Inne produkty
    .