Dom

Dongguan Kingfei Technology Co.,Limited Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
Orzecznictwo
Chiny Dongguan Kingfei Technology Co.,Limited Certyfikaty
Chiny Dongguan Kingfei Technology Co.,Limited Certyfikaty
Opinie klientów
Współpracował kilka razy, Nice! Oryginalne części, szybka dostawa i dobra obsługa!

—— Pan Cordlier Mathieu

Sandy jest cierpliwy, zawsze na czas Odpowiedz nam na wszystkie rodzaje problemów dotyczących maszyny i części. Bardzo profesjonalni, są dobrym partnerem.

—— Pan Erica C Lagarry

Biznes kwitnie! Produkty Duże zapasy, autentyczne części, szybka dostawa, rozsądne ceny!

—— Pani Vicki

 • Linia produkcyjna

 • OEM / ODM
  KINGFEI ma zaawansowane zarządzanie produkcją i wprowadzenie zaawansowanych technologii zagranicznych, oferuje również towary zastępcze wysokiej jakości i inne małe urządzenia związane z SMT.

 • R & D
  Dongguan KingFei Technology Co., Limited zajmuje się głównie sprzedażą, konserwacją i serwisem urządzeń i urządzeń peryferyjnych SMT / AI.

  Od momentu założenia KingFei angażuje się w dostarczanie rozważnych usług i optymalnych produktów kosztowych producentom elektroniki i handlowcom, którzy stawiają na pierwszym miejscu "klientów, jakość, szczerość i nagrodę".

  Możemy sobie pozwolić na skoordynowane usługi SMT poprzez prawie 200 wszechstronnych profesjonalistów, najnowocześniejsze linie produkcyjne maszyn i urządzeń AI oraz bogate doświadczenie w konserwacji sprzętu i urządzeń peryferyjnych JUKI.

  W związku z tym mamy pewność, że przejmiemy wiodącą rolę w zakresie usług urządzeń SMT dzięki ogólnemu zaangażowaniu, doskonałemu systemowi obsługi i szczerej filozofii biznesowej.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Kingfei Technology Co.,Limited

Osoba kontaktowa: Mr. Liu

Tel: +8613713862102

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
.