Dom ProduktyCzęści podajnika SMT

SM8 MM SMT Części podajnika Stop Pawl J7065953A STOP-PAWL Dla Samsung

SM8 MM SMT Części podajnika Stop Pawl J7065953A STOP-PAWL Dla Samsung

    • SM8 MM SMT Feeder Parts Stop Pawl J7065953A STOP-PAWL For Samsung
  • SM8 MM SMT Feeder Parts Stop Pawl J7065953A STOP-PAWL For Samsung

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: Samsung
    Numer modelu: J7065953A

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1SZT
    Czas dostawy: w ciągu 3 dni
    Zasady płatności: T/T, Western Union, MoneyGram
    Możliwość Supply: 10000PCS
    Kontakt
    Szczegółowy opis produktu
    marki: Samsung Nazwa części: Stop Pawl
    Numer części: J7065953A Modelu: SM8mm
    materiał: Metalu Pochodzenie: Shenzhen
    High Light:

    smt machine parts

    ,

    surface mount parts

    Podajniki SM8MM J7065953A STOP-PAWL Do podajnika Samsung

    Szczegółowe informacje:

    1, Nazwa części: Stop Pawl

    2, numer części: J7065953A

    3, Zastosowanie: SM8mm

    4, marka: Samsung

    J1301639 ZAWIAS [E6-10-301-10]
    J7252088A SPACER [J7252088A]
    J9060102B NOWY FIDUCIAL OUTER LED BOARD ASSY
    J9060141A NOWOŚĆ FIDUCIAL INNEW LED BOARD ASSY
    J7000787 TAPE GUIDE ASSY [TF16S (C / S)]
    J70650985B DŹWIGNIA BKT WAŁKA SM1-MF08-048R1
    J7065953A STOP PAWL [SM1-MF08-010]
    J9065159A SPROCKET 4P ASSY [SM1-MF08-204-1]
    J9065239A ZŁOŻENIE PŁYTY ZĘBATEJ ZĘBATEJ [SM1-MF32-028-07]
    J7458002A WKŁAD FILTRACYJNY [LF-M5-60-Z-ELEMENT]
    J9055351A NOZZLE CN220 ASSY (CERAMIC) [J9055351A]
    J9083180A Z DOMOWY CZUJNIK KABLI CZUJNIKA
    J70660113B WINYL ROLLER SHAFT2 SM1-MF12-114R3
    J81001725A PSP90-D23-011CPUBOARD PCA-6186-B
    J7000833 LINK 2 ASSY [TF12S (C / S)]
    J7000800 DŹWIGNIA PUSHERA ASSY [TF12S (C / S)]
    J61081002A HINGE_FRONT_DOOR-STF100N HPBH-4065
    J7000786 TAPE GUIDE ASSY [TF12S (C / S)]
    J81001251A RFEMCS-108-Wentylator wydechowy 108EX * 220V
    J9060348B PODSTAWA PRAWIDŁOWA PŁYTA, BRAK DOKOWANIA [Rev
    J9065158A SPROCKET 2P ASSY [SM1-MF08-204]
    J9065177B TAPE GUIDE 2P ASSY [SM1-MF08-221]
    J2102176-AS ZABEZPIECZENIE PRZEWODÓW SILNIKOWYCH [QA2-PW44-2]
    J2500322 ŚRUBA MOCUJĄCA SPROCKET [TF44-024]
    J4809051A PBPI-8SA [PBPI-8SA]
    J7053686A STOPPER TOP PLATE-R [J7053686A]
    J7066048B SPRĘŻYNA P-LEVER 4E [SM1-MF08-133R1]
    J7153329A CYL BRACKET-R [J7153329A]
    J9060051A DSP BOARD [DSP BOARD REV 1.0]
    J9065165A DŹWIGNIA DŹWIGNI DRAIN [SM1-MF08-209]
    J9065244A GŁÓWNA DŹWIGNIA DŹWIGNIA
    J9065247A SP SHAFT 24 ASSY [SM1-MF24-002]
    J9083109A PRZESYŁKA KABLI PRZENOŚNIKA ZMIANY KABLI [SM-
    J91741084A SM321_HEAD_ILL_BOARD VER 1.6
    J91741081A SM321_VISION_IF_BOARD VER 1.2
    J91741021A SM330_CONVEYOR_SENSOR_IF_BOARD VER1.0
    J9080794A-AS WZORZEC KABLI POWIETRZA [SM-CV026]
    J90800114C_AS ZESTAW KABLI Z456 MOTOC ENC
    J90610234D Z4 / 5/6 MOTOR ENC KABEL ASSY MK-MD12
    J90551016A CAMERA_COVER_BOARD_ASSY
    J7352003A PODUSZKA STOPNICZA [J7352003A]
    J7265175A UCHWYT (BEZ IT) [SM1-MF08-150]
    J72550021C SILICON TUBE (CZARNA? 1? 70? 1? 77? 1? 77? 1? 78)
    J6602028A PAS PŁASKOWY (ENT) [HNB-5E, 1056L, 7W]
    J31081004A SERVO_MOTOR_PB
    J2500101 SHOT WAŁU [TF12-067]
    J1301168 GENERATOR PRÓŻNIOWY [VGE07F-66]
    J90831264B HEAD2_AIR_SOL_PWR_CABLE_ASSY
    J9080111A-AS Z2 KABEL ZESPOŁU SILNIKA (MD10-2) AS? 1? 73? 1? 70
    J7065952A Y ECCEIC PIN [SM1-MF08-009]
    J7065959A LIMIT SHAFT [SM1-MF08-017]
    J90600410B SM321 VME ILL BOARD J9060410A
    J9065156A PROBLEM KABLOWY PROWADNICY [SM1-MF08-202]
    J9065248A PRZEWODNIK TAŚMOWY 24 ASSY
    J90551081A FLY_CAM_ONE_KIT_ASSY_MEGA-F16 J90551081A
    J67021005A SOLENOID_VALVE DV1120-00-R3642
    J6701018B CYLINDRA STOPNICZA 1 [WTS10 * 30-RS2]
    J9059146B CZUJNIK ZŁOŻONEGO KOMPONENTA
    J31041014A STEP MOTOR 2S56Q-01842SR2
    J9060347B PODSTAWA LEWA POJEDYNCZA, BRAK DOKONYWANIA
    J9076004D KAMERA LSO403
    J90551157A FLY_CAMERA_ASSY_MEGA-F25 J90551157A
    J90832865A_AS WW2_SERVO_MOTOR_CABLE_ASSY SM431_CS031
    J90832865A WW2_SERVO_MOTOR_CABLE_ASSY SM431_CS031
    J6602069A IDLE-BELT [166-2GT-6]
    J9065176A ASSY PRZEŁĄCZNIKA POSUWU [SM1-MF08-220]
    J9065186A ZACISK KABLA ZŁĄCZA OBCIĄŻENIA [SM1-MF08-229]
    J2100447 ODCHYLENIE GŁOWY / WYSOKIE OSIĄGANIE [HD05]
    Bęben pneumatyczny J6701030A [WDDA40 * 30]
    J9065178B PRZEWODNIK TAŚMOWY 4P ASSY [SM1-MF08-221-1R1]
    J9061963A-AS Z2 KABEL ZESPOŁU SILNIKA [J9061963A]
    J1301358 SERVO MOTOR-X [P30B06040DXS22]
    J5202023A MYSZ OPTYCZNA (SM321,411,421)
    J66060037C ŚRUBA GWINTOWA
    J6606015B BALL SCREW-X [J6606015B]
    J7252041A CE WINDOW-FRONT [J7252041A]
    J90831204A_AS WS2_SERVO_MOTOR_CABLE_ASSY [SM411]
    J3403052A FRONT BEZEL-SET [61-9932.0]
    JY403075A DŹWIGNIA PRZEŁĄCZNIKA [61-9028.50]
    J6601132A ŁOŻYSKA JEDNORODKOWA [OWC8-16-5.5-L]
    J7065488C LOCKER [TF08-Q137R1]
    J2500476 TAPE GUIDE [TF12-008R]
    J9080332B Z6 KABEL SILNIKA [CP60HP-TH-HD-01-06]
    J9065212A ZACISK KABLA ZŁĄCZA OBCIĄŻENIA [SM1-MF12-219]
    J9065234A ZESTAW PRZEWODU ZACISKOWEGO ZACISKÓW [SM1-MF32-051]
    J7066047A ŚRUBA KOŁNIERZOWA HEAD CAP-H4.4 [SM1-MF08-132]
    J9065219A INDEXING SENSOR ASSY [SM1-MF32-049]
    J9065225A ZATRZYMAJ NIT PAWLOWY [SM1-MF32-004-01]
    J9065256A PRZEWODNIK TAŚMOWY 44 S TAK [SM1-MF44-019-03]
    J9080327B Z1 KABEL SILNIKA [CP60HP-TH-HD-01-01]
    J81001256A RFEMCS-113-KANAŁ-CZUJNIK DS-K1200 * 3.2 * 20
    J3212004A CZUJNIK FOTO
    J3108040A SERVO MOTOR [MSMA152A1C]
    J90551240A CALIBRATION_PLATE_ASSY_431 J90551240A
    J90831180A Z6_MOTOR_CABLE_ASSY SM33-MD024
    J7265089B DRAIN GEAR-L [TF08-Q113R]
    J7265148A FIXED TAKE UP REEL [TF44-N248R]
    J7055151A ŁĄCZENIE ARMU [J7055151A]
    J6601080A ŁOŻYSKA KULKOWE [MR148ZZ]
    J7055155A MIRROR JOINT-RIGHT [J7055155A]
    J7055153A ŚRUBA MIRRORA [J7055153A]
    J7055205A MIRROR JOINT-LEFT [J7055205A]
    J7055204A ARM JOINT [J7055204A]
    J7155530A WSPARCIE MIRRORA [J7155530A]
    J2500060 REEL ARM POST [TF08-067]
    J2500092 REEL ARM POST [TF12-024]
    J81001866A SPEED_GUIDE_BLOCK OSGB25
    J1300484 SENSOR [EE-SX671]
    J81001235A RFEMCS-090-IO-LINK P4T-16P-S
    J2500123 REEL ARM POST [TF16-024]
    J2500254 REEL ARM POST [TF24-066]
    J70531076A BRACKET_BD_OUT_SENSOR
    J7066120A PIN HAMULCA DO ODLEWANIA [SM1-MF12-135-2]
    J91741026B SM411_AXIS_SENSOR_BOARD
    J7155537A OBUDOWA TYLNA KAMERY [J7155537A]
    J7066249A GRIP ROLLOR 24 [SM1-MF24-038-01]
    J7066247A ROLLOR SHAFT 24 [SM1-MF24-037]
    J44011001A POWER_SUPPLY UP400S24
    J7155487A BACK PLATE [J7155487A]
    J2500507 FIXED TAKE UP REEL [TF56-077K]
    J3403078A ASYSTA WŁĄCZNIKA STARTU [61-1100.0 (ZIELONY)]
    J31081006A SERVO_MOTOR CSMT-01BR1ANT3
    J3153059B SERVO MOTOR DRIVER-PB PB1D003P101
    J6102004A ŁAŃCUCH KABLOWY [MP3005-R70-15LINK + 8SHELF]
    J9052291A WINDOW-FRONT ASSY (SM320_STD) [J9052291A]
    J7054101D PANEL USTAWIENIA [J7054101D]
    J70650956C LINK SHAFT COVER2 SM1-MF08-014R2
    J9065160B CYLINDER 2P ASSY [SM1-MF08-205R1]
    J70652570A DRAIN_SHAFT-2 [SM1-MF08-012-1]
    J44021024A Q_PWR_SUPPLY PS2-500NF7
    J34061007A NEUTRAL_POLE_N-P1E N-P1E
    J90833313A GENERAL_PW_CONNECT_CABLE_ASSY SM41-PW031
    J81001868A PC_POWER_CABLE_ASSY
    J90600366B IT_SLE_PCB_ASSY 2.03
    J9080328B KABEL Z2 MOTOR [CP60HP-TH-HD-01-02]
    J7066239A REEL POST 24 [SM1-MF24-016-04]
    J7265173A REMO TAKE UP REEL 24 [SM1-MF24-041-01]
    J7066253A REMO VINYL RING 24 [SM1-MF24-041-02]
    J9055357A PULLEY ASSY (Z-AXIS 2)
    J6606016C BALL SCREW-Y [WGF2550E-3GT + 1033LC5]
    J90521002A ACRYL_DOOR_ASSY
    J7065954A DRAIN SHAFT1 [SM1-MF08-012]
    J70650954C DRAIN SHAFT1 [SM1-MF08-012R2]
    J9083161A APARAT LATAJĄCY I / F KABEL ASSY [SM21-VIS011
    J9065287A PŁYTKA ZESPOŁU PŁYT WIATROWYCH [SM1-MF32-015-01]
    J7066268A WAŁEK WAŁKOWY 44 [SM1-MF44-037]
    J9065203A FORMING GEAR ASSY [SM1-MF12-211]
    J6602027A PASK FLAT (EXT) [HNB-5E, 1196L, 7W]
    J6602026A PASEK FLAT (MID) [HNB-5E, 1536L, 7W]
    J6708013A FILTR PRÓŻNIOWY [VFU2-44P]
    J90831419A HEAD_AIR_SOL_CABLE_ASSY SM41-CV030
    J9055318A NOZZLE CN110R ASSY [J9055318A]
    J6010300438 ŚRUBY ZESTAWU GNIAZDKA [M3 * 4 (BL / ZN)]
    J7055557A OBUDOWA ŁOŻYSK
    J6601079A ŁOŻYSKA KULKOWE [695ZZ]
    J74551004A FOLDING_MIRROR
    J4401018A ZASILANIE [VSF (LN) 200-05]
    J9060300B PCB ASSY [CP60HP-TH HEAD IF BOARD (Objaśnienie 1.1
    J9083003A WEJŚCIE D-CART WE / F KABEL ASSY [SM-DC003]
    J53011015A LCD_MONITOR_15 ST150
    J91741043A MEGA_VISION_IF_BOARD_ASSY VER1.0
    J70650988B LINK SHAFT COVER SM1-MF08-051R1
    J3153060B SERVO MOTOR DRIVER-PB PB1D002P101
    J70551118A SHARMA MIRRORA
    J71551026A PULLEY-S_AXIS1 J71551026A
    J6703039A SPEED COOLLER [SPR-Z-M3N]
    J6711263A MONTAŻ MINI [BE-04-M3]
    J6713022B TUBA CEWKI (POLIURETAN) [J6713022B]
    J6711048A NIPPLE 10-32UNF * 10-32UNF PLASTIC [F-3120-
    J9060191A CAN HEAD ILL BOARD [VER1.0]
    J81001010A FPS00002-POWER CPL9631A
    J6710005A GAGUE [G27-10-M5-X201]
    J31081002A SERVO_MOTOR_400W-STF100N CSMT-04BB1ABT3
    J9080762A SIDE ILL U / D CZUJNIK CZUJNIKA KABLI [SM-HD006]
    J90551080A FLY_CAM_ONE_KIT_ASSY_F16 J90551080A
    J31521002B STEP_MOTOR_DRIVER
    J66061003A X-BALL_SCREW HG1632QS-HEZR-0874 * 0801-C5F
    J48011014A SBC WSB-9454-R10 (VER 1.0)
    J31531004A SERVO_DRIVER_CSD3_100W CSD3-01BX2
    J3211032A CZUJNIK FOTOELEKTRYCZNY [BYD30-DDT]
    J90831218B CONV_FLAT_OUT_FRONT_CABLE_ASSY
    J90650157B INDEXING_SENSOR_ASSY_8MM SM1-MF08-203
    J9060411A KAMERA POJEDYNCZA APARATU SM321 [J9060411A]
    J9055252A NOZZLE CTP200 ASSY [J9055252A]
    J9065227A SWING LEVER ASSY [SM1-MF32-008-03]
    J9065228A LINK MIDDLE RIVET ASSY [SM1-MF32-010-01]
    J91701001A FANLESS_EMBEDDED_SYSTEM-STF100N NICE-310
    J90600367D NONIT_PCB_ASSY_V2
    J70551046A MIRROR_CAM J70551046A
    J90831282B BW2-2_MOTOR_EXT_CABLE_ASSY
    J9055199A NOZZLE CN110 ASSY [J9055199A]
    J7065988A LINK SHAFT COVER [SM1-MF08-051]
    J7065434A TALERZ KAMIENIOWY [J7065434A]
    J7265078B FIXED TAKE UP REEL [TF08-062KA1]
    J90832899B WS1_MOTOR_ENCODER_CABLE_ASSY
    J81001538A PALLET_CLAMP_ASSY-FW20NS FWFD-472-03
    SKALA J3215002A [RGS-S]
    J2500078 SPRING RACHET PUSHER [TF08-030R]
    J9080245B GORE FALT CABLE ASSY [GKA-063HP-6254-SXC]
    J1300638 ZAWIAS [FTH7650H]
    J9055159C NOZZLE CN140 ASSY [J9055159C]
    J9060014B TABLICA PRZENOŚNIKA PAKIET ASSY [30-CONV3-IO BOA
    J6708018A ELEMENT FILTRUJĄCY [AF40P-060S]
    J9058076A FILTER ASSY
    J7154098B HARNESS PLATE-X [J7154098B]
    J4809054A VME BACKPLANE
    J1301164 ŁOŻYSKO [MR84zz (NSK)]
    J7265079A DRAIN GEAR [J7265079A]
    J7065350A DŹWIGNIA WAŁKA 1 TF44-107R
    J6609018B PULLEY TUBE [30-2GT-P-6A]
    J7154043A KABEL ZACISKOWY [J7154043A]
    J9055341A ODD NOZZLE 5.0X0.4 ASSY
    J70550548B SPRING
    J66021008A BELT_SHUTTLE_1650
    J90832904B WS2_MOTOR_ENCODER_CABLE_ASSY
    J91741034A_AS MVME3100_SM4XX_ASSY
    J48011005A MOTHER_BOARD TF-FSB-860B-A10-VE
    J7066168A WKRĘTKA PITCH [SM1-MF32-060]
    J9065211A INDEXING SENSOR ASSY [SM1-MF12-218]
    J9055254A NOZZLE CN040 ​​ASSY [J9055254A]
    J91741025A MEGA_CAMERA_IO_BOARDD VER1.0
    J9060357B HEAD OUTER LED BOARD ASSY [Rev 1.0]
    J91741049A CAN_CONVEYOR_BOARD VER 1.1
    J90601049A SM431_AXIS_SENSOR_BOARD 1.6T, 2LAYER
    J91741011A SM321_CAN_MASTER_BOARD VER1.0
    J90651434A S-ACRYL-DOOR-ASSY
    J7069038A NIPPLE TIP (CP60L X-FRAME) [J7069038A]
    J7065432A DRAIN WIND PAWL SPRING [J7065432A]
    J67111068A BARB_FITTING M-3ALU-4
    J9055218A NOZZLE CN400N ASSY [J9055218A]
    J91671032A PAL_BACKWARD_CABLE_ASSY-STF100N
    J90831175A Z1_MOTOR_CABLE_ASSY SM33-MD019
    J9080335B HEAD DATA LINE CABLE # 2 [CP60HP-TH-HD-02-
    J48091001A GMC_IF_BOARD-STF100N GMC-IM20
    J90591009A_AS FLY_CAM_ONE_KIT_ASSY_MEGA-F25
    J54011017A HDD_RACK SKG-2400 SATA
    J6719028B SPRĘŻYNA GAZOWA [WS-18-113-L20-1]
    J91741205A SM431_STEP_MOTOR_DRIVER_BOARD STEBRO-BS4
    J2101888 PRZEKŁADNIA Z ZĘBATĄ Z SILNIKA [0140-621023-1M]
    J6808011A ARKUSZ DYDAKTYCZNY [TBS-CP45FV]
    J9055256A NOZZLE CN140 ASSY [J9055256A]
    J7000830 DŹWIGNIA SPRĘŻYNY DŹWIGNI [TF12S (C / S)]
    J91741070B FEEDER_IO_BOARD
    J3403074A WYBÓR PRZEŁĄCZNIKA (3-POZYCJA) [61-4810.0]
    J2102048 STOPPER [0135-641129]
    J81001854A CROSS ROLLER
    J91851018A SM431_FLY_CAMERA_ASSY J91851018A
    J2500061 VINYL GUIDE ROLLER SHAFT 2 [TF08-068R]
    J7265161A WINYL ROLLER2 [SM1-MF12-112]
    J81001315A FWEL-304-01-BREAK XS-05-10 (24V)
    J6404001A KLUCZ DO DRZWI
    J7070051A WSPORNIK SPRĘŻYNY GAZOWYCH [J7070051A]
    J9058070A MODUŁ DYSTRYBUTORA POWIETRZNEGO [J9058070A]
    J7452036A POŁĄCZENIE PRZEGUBOWE [J7452036A]
    J7053009A IDLER SHAFT-S2
    J7253006A IDLER 1
    J2101816 IDLER SPACER-S [0135-641103]
    J7253007A IDLER 2
    J2101819 IDLER SHAFT-M [0135-641106]
    J6708016A FILTR POWIETRZA [AF40-04BC]
    BŁOTNIK POWIETRZA J6701028A [BDAS6 * 15-CS11T-A2]
    J6719038A VALVE [SY3140R-5LZ]
    J6719039A ZAWÓR [SY3120-5MZ-M5-F1]
    J3104013A SILNIK KROKOWY C / V [4S56Q-03076S]
    J6708009A FILTER [SY3140R-50B-KRW0027]
    J3152007A STEP MOTOR DRIVER [PMD03C]
    J7155529B BOCZNICA SIDE ILLUM
    J91741045A CONVEYOR_PACK_BOARD VER 2.1
    J90551239A LIGHT_MAPPING_TOOL_ASSY_431
    J90601006A CP40_JOG_BOX_ASSY MENICS REV1.0
    J90651471A CYLINDER ASSY
    J90831473C ZESPÓŁ PODŁĄCZENIA ZASILANIA PODAJNIKA PODAJNIKA
    J81001697A PS4SA-SPH-080GEAR PS4SA-SPH-080
    J90651495A PRZEWODNIK TAŚMY 56 ASSY [SM1-MF56-019-03]
    J4809045A SM310? 1? 73? 1? 70_BACK PLANE BOARD [PCI-18SD]
    J9060236A MONO CAMERA BOARD [PXC200AF]
    J7066065A DŹWIGNIA WAŁKA2 [SM1-MF12-110-2]
    J6709012A REGULATOR [TAR4000-04]
    J90551236A SM431_HEAD_PNEUMATIC_MODULE_ASSY
    J3403073A ELEMENT PRZEŁĄCZNIKA (2A) [61-8520.12]
    J9080268A X1 KABEL ZASILANIA SILNIKA [CP60HP-TH-SV-08]
    J67541011A FLYING_BEAM_SPLITTER2 J67541011A
    J71550538B WSPORNIK ZEWNĘTRZNY ILL
    J81001363A DPETC-027-01-DOTING-PAPER INNER: Φ50 OUTE
    J81001227A RFEMCS-081-UPS UPS (500VA)
    J2500355 PUSHER ROLLER [TF12-055R]
    J70551423A Z_SENSOR_DOG J70551423A
    J72531001A IDLER 2
    J90601007A CP45_JOG_BOX_ASSY CP45 JOG MENICS REV
    J8100123A TAPE GUIDE [NST08-2P / NST08-4P]
    J2500067 REWIND SPRING [TF08-074]
    J2500016 PITCH PAWL [TF08-019R]
    J7265087A PRZEKŁADNIOWE PRZEKŁADNIĘ 2 [TF08-P120]
    J9072146A CZYTANIE CZYTELNIKA BARCODE [SM321-IT-01]
    J9167095A DOME LED PCB ASSY [J9167095A]
    J52011002A MINI_KEYBOARD 5510UH
    J2500464 FIXED TAKE UP REEL [TF44-077K]
    J9061438B WIDOK KABLOWY DANYCH DOTYCZĄCYCH LOTU WIZYJNEGO
    J50011002A RAM DDR1-512
    J31051009A CPU_FAN CF-514-RS
    J9065331A PRZEWODNIK TAŚMOWY 0603 ASSY SM1-MF08-221-2 0603 FEEDER
    J9065177A PRZEWODNIK TAŚMOWY 2P ASSY SM1-MF08-221 1005 FEEDER
    J9065178A PRZEWODNIK TAŚMOWY 4P ASSY SM1-MF08-221-1 8MM FEEDER
    J9065179A LOCKER ASSY SM1-MF08-222
    J9065158A SPROCKET 2P ASS`Y SM1-MF08-204 2 TYP PITCH
    J9065159A SPROCKET 4P ASS`Y SM1-MF08-204 4 TYP PITCH
    J9065347A PUSHER SUB ASS`Y J9065347A
    J9065169A DRAIN ASS`Y SM1-MF08-213
    J9065166A FORMOWANIE ASSY SM1-MF08-211
    J9065180A TOGGLE ASSY SM1-MF08-223
    J9065348A REEL C / K ASS`Y J9065348AB
    J9065349A REEL ASSY LARGE J9065349A DUŻY REELB
    13. J9065183B WIESZAK ASS`Y SM1-MF08-226R1C
    14.J9065278B CYLINDER 0603 ASS`Y SM1-MF08-205-2R1 0603 FEEDER
    15.J9065160B CYLINDER 2P ASS`Y SM1-MF08-205R1 1005 PODAJNIK
    16.J9065161B CYLINDER 4P ASSY SMD-MF08-205-1R1 8 MM PODAJNIK
    17. J6702045A ZAWÓR SOLENOWY [V114T-5MOU] V114T-5MOUA
    18.J7265175A UCHWYT (BEZ IT) SM1-MF08-150 NIE TYPU IT
    19.J7265155A UCHWYT (IT) SM1-MF08-047 TYP IT
    20.J7265179A UCHWYT L (BEZ IT) SM1-MF08-153 NON IT + DUŻY RODZAJ
    21.J7265178A UCHWYT-L (IT) SM1-MF08-154 IT + DUŻY RODZAJ
    22.J9065279A PRZESYŁKA PRZEWODU PROBLEMOWEGO (BEZ IT) SM1-MF08-230 NIE TYPU IT
    23.J9065156A PROBLEM KABLOWY (IT) SM1-MF08-202 TYP IT
    24. J9065157A INDEXING SENSOR ASSY SM1-MF08-203A
    25.J9060367A NIEN IT BOARD REV-1.0 NIE TYPU IT
    26.J9060366A TO SLER BOARD REV-2.0 TYP IT
    27.J7066036A SPRĘŻARKA P 2P SM1-MF08-121 2 TYP PITCH
    28.J7066037B SPRĘŻARKA P 4P SM1-MF08-122R1 4 TYP PITCH
    29.J7066048B SPRĘŻYNA P-LEVER 4E SM1-MF08-133R1 4 PITCH + TYP EMBOSS
    J9065280A PRZEŁĄCZNIK WYJŚCIOWY (bez IT) SM1-MF08-231 NIE TYP IT
    J9065176A WTYCZKA PRZEŁĄCZNIKA (IT) SM1-MF08-220 TYP IT
    CS-19 J7066360A DŹWIGNIA HAMULCOWA DUŻA SM1-MF08-139C
    CS-20 J7066361A REEL POST LARGE SM1-MF08-140C
    CS-21 J7066364A POKRYWA POKRYWA POKRYWA SM1-MF08-151C
    CS-22 J9065186A KABEL PRZEŁĄCZNIKA OBCIĄŻENIA ASSY SM1-MF08-229A
    CS-23 J7066024A COUPLER BKT1 SM1-MF08-090C
    CS-24 J7265152A DRAIN GEAR SM1-MF08-011B
    CS-25 J7066039A D-LEVER SPRING SM1-MF08-124C
    CS-26 J7065953A STOP PAWL SM1-MF08-010B
    CS-27 J7066044A TAPE GUIDE SPRING SM1-MF08-129C
    CS-28 J7066046A LOCKER LIMIT SPRING SM1-MF08-131C
    CS-29 J7066040A PRZEŁĄCZNIK SPRING SM1-MF08-125C
    CS-30 J6006300850 ŚRUBA GWINTOWANEGO POKRĘTŁA GŁOWICY M3 × 8 (SUS) C
    19 J7066042A D-BKT SPRING SM1-MF08-127
    26 J7066041A LEVER2 SPRING SM1-MF08-126
    33 J7066043A LOCKER SPRING SM1-MF08-128
    44 J7066038A S-PAWL SPRING SM1-MF08-123
    67 J6007301238 ŚRUBA GŁOWICY GŁOWICY M3 * 12 (BL / ZN)
    68 J6004300350 ŚRUBA OSTRZA GŁOWICY M3 * 3 (SUS)
    69 J6010300438 ŚRUBY ZESTAWU WKRĘTY M3 * 4 (BL / ZN)
    69-1 J6019300809 ŚRUBY USTAWIENIOWE M3 * 8 (KNURLING CUP)
    70 J6004300550 ŚRUBA OSTRZA GŁOWICY M3 * 5 (SUS)
    72 J6004300850 ŚRUBA NAKRĘTKOWA GŁOWICY M3 * 8 (SUS)
    74 J6006401250 ŚRUBA OBCASOWANA NAKRĘTKI M4 * 12 (SUS)
    75 J6001401538 WKRĘT ŚRUBY GŁOWICY M4 * 15 (BL / ZN)
    9065177B TAPE GUIDE 2P ASSY [SM1-MF08-221] J

    Szczegóły kontaktu
    Dongguan Kingfei Technology Co.,Limited

    Osoba kontaktowa: Sandy

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas
    Najlepsze produkty
    Inne produkty
    .